Lange vinger pleisters
Een pleister voor lange vingers is een verband van dunne stof dat wordt gebruikt om kleine snijwonden aan de vingers af te dekken. Het kan twee keer om de vinger worden gewikkeld, zodat de wond extra wordt afgedekt.
Snijden in de vingers leidt vaak tot een kleine bloeding, maar die stopt meestal snel vanzelf. Om ervoor te zorgen dat het bloeden niet opnieuw begint, is het goed om de wond af te dekken met een pleister. Het wondkussen is niet-klevend en beschermt de wond tegen besmetting van buitenaf. Het wondkussen fungeert ook als schokdemper, zodat de wond kan genezen zonder opnieuw open te gaan. Pleisters worden gebruikt voor wondbedekking, verzorging en een beetje genezing van vingerwonden. Voor een volledige verzorging en een optimale genezing is het raadzaam om bij vingerverwondingen eerst een antiseptische spray of ontsmettingsmiddel te gebruiken en de wond vervolgens af te dekken met een lange vingerpleister.
Ze zijn gemaakt van ademend en duurzaam textielweefsel. Hierdoor zijn ze buigzaam en flexibel voor alle soorten vingerbewegingen.
Eigenschappen
• Ze zijn bedoeld voor kleine verwondingen aan vingers.
• Een lange vingerpleister kan twee keer om de vinger worden gewikkeld
• Het biedt extra bedekking van de wond
• Het wondkussen beschermt de wond tegen besmetting van buitenaf
• Ze werken als een schokdemper zodat de wond kan genezen zonder opnieuw open te gaan